استخدام برنامه نویس اندروید ios

 

استخدام برنامه نویس اندروید ios در شرکت اپ ویزارد در زمینه طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن mobile و tablet، در هر 3 بخش اندروید , ios و Winodws phone می باشد.

این گروه حدود 2 سال است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند. و تا به حال توانسته پروژه های خوبی را به ثمر برساند و  ماه به ماه بر تعداد این پروژهها اضافه شده.

در این راستا همیشه در حال استخدام برنامه نویس های اندروید, ای او اس و ویندوز فون هستیم. این گروه از 2 ماه قبل در پی استخدام نیرو هایی با عنوان ذیل میباشد. پس از کسانی که تخصص و تجربه کاری در  زمینه طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل دارند دعوت می شود که موارد خواسته شده را ارسال نمایند.

1- اگر قبلا جایی استخدام بوده اید رزومه کاری
2- نمونه اپلیکیشن های برنامه نویسی شده.
3- نوع همکاری تمام وقت و یا پاره وقت،
4- مقدار حد اقل ساعت که در ماه برای گروه ما وقت می گذارید.
5- حقوق درخواستی به ازای هر ساعت کار

 

استخدام برنامه نویس اندروید iOS

استخدام برنامه نویس اندروید iOS

ارسال رزومه

علاقمندان رزومه کاری خود را به info[at]appwizard.ir با عنوان رزومه ارسال نمایند.

تخصص های مورد نیاز:

الف- استخدام برنامه نویس اندروید دارای تجربه کار - محیط برنامه نویسی را مشخص کنید (اندروید استودیو | اکلیپس). تنها افرادی که دارای تجربه و تخصص لازم هستند با ما تماس بگیرند.

(افرادکه تجربه کار ندارند ولی به صورت حرفه ای برنامه نویس هستند و یادگیری بالایی دارند و علاقمند به فراگرفتن برنامه نویسی آی او اس هستند
نیز می توانند موارد خواسته شده را ارسال نمایند. در این صورت پس از آموزش و کسب تعهد از ایشان برای کار در همین گروه مشغول خواهند شد)

ب- استخدام برنامه نویس آی او اس:  دارای تجربه کار با x-code. تنها افرادی که دارای تجربه و تخصص لازم هستند با ما تماس بگیرند.
(کسانی کی ه تجربه کار ندارند ولی به صورت حرفه ای برنامه نویس هستند و یادگیری بالایی دارند و علاقمند به فراگرفتن برنامه نویسی آی او اس هستند
نیز می توانند موارد خواسته شده را ارسال نمایند. در این صورت پس از آموزش و کسب تعهد از ایشان برای کار در همین گروه مشغول خواهند شد)

ج- استخدام افراد متخصص و یا دارای تجربه در زمینه های:

1- تولید بازی های موبایل

2- تولید نرم افزارهای 3D موبایل مثل تورهای مجازی و یا بازی وسرگرمی 3D

3- کار با فایل های ویدیویی و صوتی و کار پیشرفته با تصاویر

توجه:
- استخدام به شکل تمام وقت و به شکل نیمه وقت امکان پذیر است.
- برنامه این تیم بلندمدت است و صرفا به دید انجام یک کار کوتاه مدت به آن نگاه نکنید بلکه این تیم روز به روز در حال توسعه می باشد و پروژه های خوبی هم گرفته شده است که جای کار زیادی دارند و جوان های با انگیزه و فعال و البته کار بلد در زمینه های فنی به گروه ملحق خواهند شد.
- دفتراصلی ما تهران است و طبیعتا اولویت با افراد ساکن تهران می باشد.

استخدام برنامه نویس ios اندروید

استخدام برنامه نویس ios اندروید