طراحی گرافیک اپلیکیشن موبایل ui

طراحی گرافیک اپلیکیشن موبایل UI / UX نیازمند تخصصی خاص در زمینه طراحی گرافیک است. طراحان گرافیک هر چقدر هم که تجربه در زمینه طراحی داشته باشند، نیازمند دانش مرتبط با طراحی های ui و ux هستند تا بتوانند در زمینه طراحی گرافیک اپلیکیشن موبایل قدم بردارند.

طراحی ux و ui اپلیکیشن موبایل

طراحی ui اپلیکیشن موبایل قبل از شروع به طراحی نیازمند طراحی ux اپلیکیشن می باشد. طراحی ux که مخفف User Experiane به معنی تجربه کاربری می باشد که مشخص می کند هر اِلمان طراحی باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا طراحی گرافیک اپلیکیشن به صورتی باشد که کاربران بتوانند با آن به راحتی ارتباط برقرار کنند.

طراحی گرافیک اپلیکیشن به صورت فلت و متریال دیزاین

طراحی گرافیک اپلیکیشن ui و کلا طراحی ها چند سالی است که به سمت طراحی فلت رفته است. در این نوع طراحی استاندارد های خاصی در طراحی استفاده می شود به عنوان مثلا استفاده از سایه های نرم و یا استفاده از گرادینت (آرام آرام تغییر از یک رنگ به رنگ دیگر) ممنوع است. متریال دیزاین نیز در واقع یک استاندارد طراحی است که از سمت گوگل معرفی شده که قوانین خاص خود را در طراحی در بر میگیرد.

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل

شما میتوانید نمونه های طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن طراح گرافیک را در قسمت زیر مشاهده نمایید. نمونه های طراحی گرافیک اپلیکیشن موبایل شامل: طراحی رابط کاربری، طراحی تجربه کاربری می باشد.

 

نـــــیاز بـــه طراحی رابط کاربری داریـــــد؟