طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید

با اپلیکیشن فروشگاهی اندروید اپ ویزارد، به سرعت، راحت و با کیفیت بالا

فروش خود را افزایش دهید

دریافت کاتالوگ

 

 

 

 

طراحی اپلیکیشن فروشگاه چطور کسب و کار شما را رونق می دهد؟

امروزه با روند رشد استفاده از اینترنت از طریق موبایل و همه گیر شدن موبایل های هوشمند، بیشتر افراد با گوشی های موبایل خود سر و کار دارند و ترجیح می دهند همه کارهایشان را از طریق موبایل انجام دهند و تقریبا همه کسب و کار ها رو به سمت موبایل های هوشمند روی آورده اند. شرکت اپ ویزارد چند ماهی است اقدام به تحقیقات در مورد فروشگاه های فیزیکی کرده و دغدغه های تمامی فروشگاه ها را به خوبی دانسته است که ما به برخی از این موارد اشاره میکنیم
دریافت کاتالوگ و نمونه اپلیکیشن

سادگی در ارائه توضیحات

با داشتن یک اپلیکیشن اندرویدی فروشگاهی دیگر نیازی نیست تک تک محصولاتتان را به مشتریان معرفی کنید بلکه با گذاشتن وقت خیلی کمتر یک توضیح کامل و مفید برای هر محصول می توانید ارائه کنید که کاربران با دیدن محصول شما اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار خواهند داشت.
فرض کنید شما 3 محصول دارید و میخواهید توضیحاتی جامعی به 3 مشتری درباره این محصولات بدهید. با فرض اینکه برای توضیح هر محصول 1 دقیقه وقت بگذارید برای اینکار حد اقل به نیم ساعت وقت گذاشتن احتیاج دارید که اگر هم محصول شما را خریداری نکنند وقت گذاشته شده کاملا تلف شده است! اما با داشتن یک اپلیکیشن فروشگاه، شما به راحتی میتوانید فقط با یکبار ارائه توضیحات در واقع به 100 ها نفر توضیحاتی کامل و جامع ارائه کنید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید آیفون آی او اس

نمونه طراحی اپلیکیشن فروشگاه


برنامه نویسی اپلیکیشن فروشگاهی آیفون

بدون مرز بفروشید

شکستن های مرزهای فیزیکی و زمانی در فروش

دیگر نیازی نیست که شما یک فروشگاه فیزیکی با ظاهری خوب و در جایی خوب داشته باشید و اول صبح مغازه را آب و جارو کنید و شب درب را ببندید و کسب و کار خود را تا فردا تعطیل کنید! به فرض داشتن تمامی امکانات، تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که افراد تا چند صد متری فروشگاه شما ممکن است به شما سر بزنند و از شما خرید کنند؟
با توجه به تحقیقاتی که این شرکت در زمینه فروش محصولات توسط شرکت ها و فروشگاه های فیزیکی کرده است محصولی را آماده کرده است که می تواند به سادگی و کمترین زمان و سرمایه مناسب اقدام به راه اندازی یک اپلیکیشن فروشگاهی و وبسایت فروشگاهی کنید که پاسخگوی تمامی نیاز های خریداران است.
شما با داشتن یک اپلیکیشن و وبسایت فروشگاهی می توانید محدوده فروش خود را تا سراسر ایران و به صورت 24 ساعته افزایش دهید. می توانید شب بخوابید و صبح سفارش هایی که از ساعت 9 شب تا 6 صبح برای شما ارسال شده است را برای مشتریان ارسال کنید.

سادگی در خرید

امروزه افراد نشان داده اند که به خرید مجازی از طریق اپلیکیشن علاقه زیادی دارند و هر چیزی که بتوانند مجازی خریداری کنند برای خرید آن دیگر به فروشگاه های فیزیکی سر نمیزنند زیرا این امر نیازمند به وقت و حوصله است و وقت چیزی است که در این دنیای پسر سرعت به سختی یافت می شود! پس ترجیح می دهند کالای خود را در جایی که نشسته اند با بررسی کامل و هوشمند تر خریداری کنند.

 

 

زنگ خطر برای کسب و کار های قدیمی تر

با توجه به روند روز افزون راه اندازی فروشگاه های مجازی و علاقه مردم به خرید مجازی، روز به روز فروش فیزیکی با افت بیشتری مواجه خواهد شد و بسیاری از رقیبان تازه کار کسب و کار ها با داشتن یک اپلیکیشن به راحتی پیشرفت چشمگیری کرده و جای کسب و کار های قدیمی را خواهند گرفت.

طراحی اپلیکیشن فروشگاه موبایل و وبسایت فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید امکانات

 

امکانات اپلیکیشن فروشگاهی اندروید آیفون

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید  به شکلی انجام شده است که تمامی موارد مورد نیاز برای انجام موفقیت آمیز یک خرید آنلاین را داشته باشید. همچنین شما می توانید از محصول طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید جهت نمایش محصولاتتان را داشته باشید. یعنی نیازی به این نیست که حتما شما جنسی برای فروش داشته باشید، از دیگر قابلیت های این محصول طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید خرید آفلاین محصولات می باشد. یعنی کاربران در صورت عدم امکان پرداخت آنلاین می توانند به صورت نقدی پرداختشان را انجام دهند. به این صورت که اطلاعات پرداختی آنها در پنل مدیریتی اپلیکیشن فروشگاه ثبت شده و مدیریت می تواند از طریق پنل مدیریت ادامه سفارش را پیگیری نماید. این ویژگی مناسب برای فروشگاه هایی است که می خواهند محصول خود را به صورت نقدی به فروش برسانند...
مشاهده کامل اطاعات و ویژگی ها
 

 

هنوز تمام نشده، یک پیشنهاد شگفت انگیر برای شما داریم!!

برای دریافت پیشنهاد ما به همراه کاتالوگ فروشگاه، امکانات و قیمت ها، ایمیل خود را ثبت کنید

پیشنهاد ما را دریافت کنید

 

طراحی اپلیکیشن فروشگاه موبایل همکاران